​Ndërpritet seanca për pandeminë, vazhdon nesër në ora 10:00

Periskopi.com Lajme

Me propozim të shefit të GP-së të VV-së Rexhep Selimi, seanca për debatin për pandeminë është ndërprerë për të vazhduar nesër në orta 10:00.

Seanca që filloi në ora 16:00 e që përfundoi tek në orën 21:30, u karakterizua me shumë debat të ashpër, kryesisht ndërmjet deputetëve të VV-së me kryeministrin Hoti dhe ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Për këtë temë shëndetësore, kanë mbetur të diskutojnë edhe 22 deputetë.

Shpërndaje në: