Rrahje mes dy vajzave në një shkollë në Pejë

Periskopi.com Lajme

Një rrahje mes disa vajzave ka ndodhur sot në një shkollë në Pejë.

Kështu, të paktën ka bërë të ditur një lexues i Klankosova.tv, i cili ka dërguar edhe pamje të momentit të rrahjes.

Ndërkaq, policia për Klankosova.tv ka thënë se ky rast nuk është raportuar tek ta  dhe se nuk kanë informacione për një ngjarje të tillë.