13 vjeçarja shkon në koncertin e Ledrit, bëhet virale komunikimi i tyre

Periskopi.com Showbiz

Me koncerte e mbrëmje muzikore po vazhdon edhe artisti tjetër shqiptar, Ledri Vula.

Fansa të shumtë marrin pjesë në koncertet e reperit, ku së fundmi pjesë mori edhe një 13 vjeçare.

Komunikimi në mes saj dhe Ledrit u bë mjaft viral dhe mori vëmendje të madhe.

Teksa ai e pyeti për emrin dhe moshën, Ledri shkaktoi të qeshura kur iu drejtua: “Erta nëse ndonjë djalë të nguc veç i thu përveç zemrës krejt t’i fali”, duke paralajmëruar kështu këngën e radhës.