Islanda barazon rezultatin ndaj Shqipërisë

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Islandës dhe Shqipërisë, duel ky në kuadër të edicionit të ri të Ligës së Kombeve

Golin e parë dhe të barazimit për Kombëtaren e Islandës e ka shënuar Thorsteinsson në minutën e 49’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1

VIDEO