Arsenali vazhdon bisedimet me Cityn për Gabriel Jesus

Arsenali vazhdon bisedimet me Cityn për Gabriel Jesus

Ende nuk është finalizuar marrëveshja mes Arsenalit dhe Manchester Cityt për sulmuesin Gabirel Jesus.

Braziliani nuk bën më pjesë në planet e trajnerit Guardiola, kjo për faktin se tani City e ka numrin 9’ Haalandin, shkruan Periskopi.

Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, skuadrat po diskutojnë kushtet dhe detajet kryesore rreth ofertës.

Kujtojmë se Arsenali po negocion edhe në marrëveshjen me Raphinha nga Leeds.

Shpërndaje në: