Asisti i Myrto Uzunit në golin e Granadës ndaj Bilbaos

Periskopi.com Sporti

Është shënuar goli i parë në takimin ndërmjet Granadës dhe Atletico Bilbaos, duel ky në kuadër të xhiros së 36’të në La Liga.

Golin e parë për klubin e Granadës e ka realizuar, Collado pas një asisti nga sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO