“BNE” i lë prapa bullgarët dhe serbët, zë vendin e parë në ballkan për CS:GO

Periskopi.com Sporti

Skuadra jonë në CS:GO, “Bad News Eagles” përveç suksesit të fantastik që ka arritur në kompeticioni më të madh në botë “PGL Major”, ka shënuar edhe një tjetër arritje.

“BNE” ka arritur që të listohet e para në ranklistën e skuadrave me të mira në ballkan për CS:GO, shkruan Periskopi.

Madje, ekipi ynë ka zënë vendin e parë si skuadra më e fortë në Ballkan, duke lënë prapa edhe ekipin bullgar, SKADE.

Kujtojmë se djelmoshat tanë u liminuan nga ‘Legend Stage’, por që u paraqitën denjësisht.