Formacionet zyrtare: Liverpool – Wolves

Formacionet zyrtare: Liverpool – Wolves

Liverpooli sot zhvillon ndeshjen e fundit në Premierligë ndaj Wolvesit.

Në rast se City barazon apo humb ndaj Aston Villës dhe Liverpooli e fiton këtë përballje mund të shpallet kampion i Premierligës, shkruan Periskopi.

Ndonëse është e vështirë, tifozët e Liverpoolit besojnë deri në pikën e fundit.

Më poshtë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

 

Shpërndaje në: