Formacionet zyrtare të finales në FA Cup: Chelsea – Liverpool

Periskopi.com Sporti

Sonte em fillim nga ora 17:45 do të zhvillohet takimi mes Chelseas dhe Liverpoolit, duel ky i finales në FA Cup.

Skuadra do të mundohen që të japim më të mirën me Liverpooli që tani është në dy finale, shkruan Periskopi.

Të dy trajnerët kanë vendosur 11-shen e tyre për këtë finale që pritet të jetë spektakël: