Formacioni zyrtar i Ballkanit ndaj Zalgiris në Ligën e Kampionëve

Periskopi.com Sporti

Sonte me fillim nga ora 20:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Ballkanit dhe Zalgiris, duel ky në kuadër të rundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Ballkani sonte në debutimin e tyre të parë në këtë kompeticion, do të mundohet që nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’ ta fitojë këtë ndeshje, shkruan Periskopi.

Skuadra nga Suhareka tashmë ka publikuar formacionin zyrtar ndaj skuadrës nga Lituania.