Inatet nuk kanë të ndalur për Liverpoolin – U ndezën fishekzjarre për t’i zgjuar nga gjumi lojtarët

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Liverpoolit sot ka ndeshjen e fundit në Premierligë ndaj Wolves dhe i duhet fitore për të shpresuar për titull nëse City barazon apo humb ndaj Aston Villës.

Por, klubi i Klopp si duket janë zgjuar më herët se zakonisht, pasi afër hotelit të tyre dikush ka ndezur fishekzjarret në orët e para të mëngjesit, shkruan Periskopi.

Ta shohim se ky eksperment a do të ketë ndikim tek skuadra e Klopp.

Shikoni pamjet: