Ndodh çudia – Laporte lëndon gjyqtarin anësor të takimit West Ham – Man City

Periskopi.com Sporti

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet West Hamit dhe Man Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në Premierligë.

Gjatë 11’të minutave të para ndodhi diçka e çuditshme në këtë takim, shkruan Periskopi.

Laporte në tentim për ta ndaluar topin me kokë shkeli në këmbë gjyqtarin anësor të takimit.

Ndeshja u ndërpre për pak çaste dhe gjyqtari filloi sërish me punën e tij.