Publikohet formacioni i javës në Ligën e Kombeve – Muriqi e Muslija janë aty

Publikohet formacioni i javës në Ligën e Kombeve – Muriqi e Muslija janë aty

Është publikuar formacioni i javës për Ligën e Kombeve, pas përfundimit të edicionit të sivjetëm.

Brenda 11-shes gjenden edhe dy lojtarë kosovarë bëhet fjalë Florent Muslijan dhe Vedat Muriqin, shkruan Periskopi.

Dyshia ishin fantastik në dy ndeshjet e kësaj jave me Kosovën, në këto dy ndeshje Muriqi ka shënuar 3 gola, ndërsa Muslija shënoi një gol të bukur mbrëmë.

Më poshtë gjeni 11-shen më të mirë për këtë javë në këtë kompeticion.

Shpërndaje në: