Na shkruani [email protected]

KATARI 2022

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur online sot ka marrë vendim që të ndahen…
29 Nov, 21:17
Lajme
“Sa më shpejt duhet të merret një vendim për liberalizimin e vizave për qytetarët e…
29 Nov, 22:20
Lajme
Lajme
Sot rreth orës 18:00 policia e stacionit në Ferizaj njofton se ka pranuar një informacion…
29 Nov, 21:13
Për të tretën herë gjatë këtij muaji, para Parlamentit të Malit të Zi u mbajt…
29 Nov, 21:43
Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, ka thënë se bashkë me ministrin…
29 Nov, 20:30
Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Besnik Tahiri ka thënë…
29 Nov, 20:15
Edhe pse në Serbi nuk ka politikë të njohjes së Kosovës, është e nevojshme që…
29 Nov, 19:59
Moska ka shtyrë rundin e ri të bisedimeve me Shtetet e Bashkuara për kontrollin e…
29 Nov, 19:55
Prezenca e Ivica Daçiq ka bërë që e mbijetuara e dhunës seksuale nga Kosova ta…
29 Nov, 19:06

Gjermania do të kërkojë fitoren e parë në Kupën e Botës pikërisht ndaj Kosta Rikës…

29 Nov, 23:22

Sulmuesi i Manchester United dhe Brazilit, Antony, u ankua publikisht për ajrin e kondicionuar në…

29 Nov, 22:54

Këtë të martë u zhvilluan dy ndeshjet e xhiros së tretë dhe të fundit në…

29 Nov, 22:36

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shënuar fitore me rezultat minimal 0:1 ndaj Iranit. Kësisoj,…

29 Nov, 22:11

Opinione

Të kontrolloni telefonin e partneres, mund të jetë një veprim emocionues, mirëpo ndonjëherë mund të hasni probleme nëse ajo e kupton. Studimet tregojnë se 34% e grave dhe 62% e…
29 Nov, 12:40
Dashi Mendimet tuaja do të jenë më shpirtërore. Do të bëni plane për të vizituar një vend fetar me familjen. Do të lavdëroheni për disa punë në zyrë. Do të…
29 Nov, 9:34
Epilepsia është një sëmundje kronike jo ngjitëse e trurit që prek njerëzit e të gjitha grupmoshave. Sipas të dhënave të Organizatës Botërore të Shëndetësisë, rreth 50 milionë njerëz në mbarë…
28 Nov, 15:08
How to clear the air in the most polluted cities on Earth
Sponsored
Showbiz
Ndahen Fero dhe Arbenita pas mesazhit të Neymar?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar…

29 Nov, 11:13

Pamje nga koncerti i Dua Lipës në sheshin “Skënderbej” në Tiranë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka performuar para qindra qytetarëve në Tiranë, në…

28 Nov, 22:06

“Gëzuar ditëlindjen zog”, bashkëshorti e uron në gjuhë shqipe Rita Orën

Rita Ora, ditën e djeshme, ka festuar ditëlindjen. Ajo festoi ditëlindjen e 32-të. Pikërisht në…

27 Nov, 23:31

Prej tash, Rita Ora në pulla postare të Kosovës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është bërë pjesë e thesarit të pullave postare…

26 Nov, 14:28

Grishaj : Hipokrizi, Qendra e Filmit nuk më mbështeti, fiton para nga filmi im

“Kam aplikuar tre herë te qendra e filmit, jam person ‘non-grata’, hipokrizi që ata fitojnë…

19 Nov, 23:53

Këngëtari Don Xhoni dënohet për armëmbajtje pa leje

Pas pranimit të fajësisë, reperi Xhonatan Isufi, i njohur me nofkën Don Xhoni, është dënuar…

18 Nov, 16:01

Pas Dua Lipës, edhe Shakira refuzon të performojë në Kampionatin Botëror

Kampionati Botëror në Katar është afër, pasi bota do të ndalet dhe do të shikojë…

16 Nov, 23:40

Dua Lipa do të performojë në Tiranë më 28 nëntor

Dua Lipa do të performojë në Tiranë më 28 nëntor si pjesë e turit të…

15 Nov, 16:51

Auto & Tech

VIDEO

27 Feb 03:20 AM

Jeep kërkon ndihmë nga njerëzit për ta emëruar makinën Wagoneer S

Jeep ka rrugës një Wagoneer elektrik. Kompania e prezantoi modelin dhe disa të tjerë në…

Updated 6 days ago
Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe…

22 Nov, 23:58
Elon Musk me sondazh për kthimin e Trumpit në Twitter

Pronari i ri i Twitter, Elon Musk, ka nisur një sondazh për platformën duke kërkuar…

19 Nov, 9:52
WhatsApp vjen me risi

Një veçori WhatsApp po vjen që do t’i lejojë përdoruesit të përdorin të njëjtin numër…

19 Nov, 9:11
Twitter mbyll zyrat deri të hënën, punëtorët njoftohen me një mesazh

Twitter u ka thënë punonjësve se ndërtesat e zyrave të kompanisë do të mbyllen përkohësisht,…

18 Nov, 9:29
Shendet
4 këshilla për të shmangur lotët kur qëroni qepët
Updated 8 hours ago
Kur duhet të presim një qepë, e dimë se do të derdhim disa lot. Qepa…
Çfarë ndodh në trup kur ndaloni duhanin?
Lënia e duhanit mund të jetë një sfidë e vërtetë, por njerëzit që kanë këtë…
27 Nov, 19:39
Lajme
Kush rrezikohet më shumë nga mungesa e Vitaminës D
Një nga aspektet më të rëndësishme të një jete të shëndetshme është marrja e sasive…
24 Nov, 8:01
Lajme
Pse ndiheni më të lodhur në dimër dhe si mund ta përballoni atë
Drita e ditës ndryshon dhe po ashtu edhe temperatura. Trupi fillon të përshtatet dhe ora…
21 Nov, 7:02
Lajme
Dëgjoni një zhurmë papritur në vesh, ja sëmundja që rrezikoni të keni
Tringëllimat, fishkëllimat apo kumbimi në vesh shkaktohen nga një sëmundje e njohur si Tinitus.Kjo sëmundje…
19 Nov, 21:41
Lajme