21 vjeçarja i kërkoi të bënte seks, përgjigja e boksierit shqiptar është epike (FOTO)

Periskopi.com Sporti

Senad Gashi është një nga boksierët më të njohur shqiptar. 

Gashi posedon nënshtetësinë gjermane, pasi kishte lindur atje, përcjell Periskopi.

Boksieri ka zhvilluar 19 duele deri tani dhe është me prejardhje nga Peja.

Por në Facebook ai treguar një histori interesante, duke ia bashkangjitur edhe një barcelotë tejet komike.

”Kjo botë është bërë kaq e neveritshme dhe e neveritshme saqë mund t’ju bëjë të ndiheni keq. Sot m’u ofrua për seks një 21 vjeçare. Në këmbim të kësaj, unë duhet të reklamoja një ‘pastrues banjosh’ për të gjitha kontaktet e mia në Whatsapp. Natyrisht unë refuzova, sepse unë jam moralisht i fortë dhe kam një vullnet të fortë. Ashtu i fortë si ‘Axon’, pastruesi i banjos me formulë të veçantë për shpërndarjen e yndyrës, tani edhe me aromë limoni dhe vanilje”, shkroi Gashi, transmeton Periskopi. /Periskopi

Shpërndaje në: