Dalin skandalet e tjera të futbollistëve – Edhe Patrice Evra kishte tradhtuar gruan e tij me modelen e ‘Play Boy-t’

Periskopi.com Sporti

Ish-mbrojtësi i Man United , Patrice Evra , është akuzuar se ka tradhtuar gruan e tij me modelen e Playboy Carla Howe në Paris.

Carla ka treguar se Evra e ndoqi për 3 muaj në vitin 2013 dhe bëri dashuri me të pas një nate në Paris, përcjellë Periskopi.

Ajo tha për The Sun: “Ai më kapi pjesën e poshtme dhe ne po putheshim me pasion ndërsa ashensori u ngjit në katin e katërt.

“Ai mezi priste të më fuste në dhomë dhe po thoshte gjëra të ndyra. Ai ishte padyshim shumë i ndezur.”

Evra ishte ende i martuar me gruan e tij të parë dhe të dashurën e fëmijërisë Sandra kur ndodhi kjo provë, si dhe ende luante për Djajtë e Kuq.

Që atëherë ai është ndarë nga gruaja e tij dhe aktualisht është i fejuar me modelen daneze Margaux Alexandra.