483 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Periskopi.com Lajme

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë është 483, sipas të dhënave nga IKSHP.

Ndërkohë, për të merkurën, Ministria e Shëndetësise njoftoi se 22 persona janë infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit, si dhe një rast i vdekjes.