Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Arsenal merr një pikë në frymën e fundit, Lacazette heroi

18 Tetor, 22:57

Crystal Palace merr epërsinë ndaj Arsenal, shënon edhe golin e dytë

Crystal Palace ka befasuar skuadrën e Arsenal. Kur po luhet minuta e 73’ e takimit, Crystal Palace ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Arsenalit, shkruan Periskopi. Kësaj radhe, realizator ishte Edouard. Më poshtë mund ta shihni golin e epërsisë për Crystal Palace. /Periskopi/ #ARSCRY #CrystalPalace #PremierLeague Arsenal 1 – [2] Crystal Palace | GOAL! […]

Kundërpërgjigjet Crystal Palace, barazon rezultatin ndaj Arsenalit

Crystal Palace ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Arsenalit, në ndeshjen e fundit të xhiros së tetë në Premierligë. Golin e barazimit e shënoi Benteke, shkruan Periskopi. Më poshtë mund ta shihni golin e sulmuesit të Crystal Palace, që ishte edhe goli i barazimit. Shikoni golin KËTU/Periskopi/  

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Pas afro 20 vitesh – konfirmohet rikthimi i serialit “Pasionet e Fshehta”

Angela Martini i thotë të gjitha rreth arrestimit të bashkëshortit: Ja si qëndron e vërteta

Pikëpyetje të mistershme: Diçka seriozisht nuk është në rregull me këngën e re të Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN