Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Kounde harron Chelsean, agjenti i tij nis negociatat me Man United

18 Tetor, 22:11

UEFA ndëshkon Anglinë të luajë pa tifozë, por jo ndeshjen me Shqipërinë

UEFA më në fund merr vendimin për skandalin e finales së Kampionatit Evropian në Londër, ku tifozët vendas dhuruan një shfaqje të turpshme. Kaosi gjatë ndeshjes me tifozë të shumtë që hynë në stadium pa bileta, apo edhe ngjarjet e dhunës në tribuna e jashtë “Uemblit”, kanë sjellë ndëshkimin e përfaqësueses së “tre luanëve” që […]

Arsenali kalon në epërsi ndaj Crystal Palace

Arsenali ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Crystal Palace, në ndeshjen e fundit të xhiros së tetë në Premierligë. Goli që zhbllokoi ndeshjen u shënua nga Aubameyang. Më poshtë mund ta shihni golin. /Periskopi/

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Pas afro 20 vitesh – konfirmohet rikthimi i serialit “Pasionet e Fshehta”

Angela Martini i thotë të gjitha rreth arrestimit të bashkëshortit: Ja si qëndron e vërteta

Pikëpyetje të mistershme: Diçka seriozisht nuk është në rregull me këngën e re të Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN