Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Arsenali kalon në epërsi ndaj Crystal Palace

18 Tetor, 21:28

Formacionet zyrtare: Arsenal – Crystal Palace

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Crystal Palace. Arsenal luan në shtëpi kundër skuadrës së Crystal Palace, në ndeshjen e fundit të kësaj xhiroje në Premier League. Gunners synojnë tri pikët ndaj një kundërshtari aspak të lehtë, shkruan Periskopi. Ndeshja mes Arsenal dhe Crystal Palace luhet me fillim nga ora 21:00. Më poshtë […]

FHK reagon pas ngjarjeve në Banjallukë, dënon fyerjet ndaj shqiptarëve

Federata e Hendbollit e Kosovës ka dënuar ashpër sjelljet e pahijshme të tifozëve në Banjallukë. Skuadra e Besës u prit në mënyrë të tmerrshme në Bosnje, me tifozët që thirrnin për vrasjen e shqiptarëve. Pamje: Tifozët serbë me thirrje nacionaliste dhe raciste “vritini shqiptarët” gjatë ndeshjes Borac – Besa Pas këtyre ngjarjeve, presidenti i FHK […]

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Angela Martini i thotë të gjitha rreth arrestimit të bashkëshortit: Ja si qëndron e vërteta

Pikëpyetje të mistershme: Diçka seriozisht nuk është në rregull me këngën e re të Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë

“A donte që Afrim Muqiqi të ishte kryetar i Prishtinës apo Podujevës”, flet bashkëshortja e këngëtarit

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN