Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Real Madrid monitoron sulmuesin Calvert-Lewin

18 Tetor, 23:15

Arsenal merr një pikë në frymën e fundit, Lacazette heroi

Arsenal ka marrë një pikë me mjaft mund në ndeshjen ndaj Crystal Palace. Skuadra e Mikel Arteta siguroi një pikë falë një barazimi 2:2, në një ndeshje ku ishte në epërsi, e pastaj në disavantazh, shkruan Periskopi. Arsenal e mbylli pjesën e parë me epërsi 1:0, me golin e minutës së tetë që u shënua […]

Crystal Palace merr epërsinë ndaj Arsenal, shënon edhe golin e dytë

Crystal Palace ka befasuar skuadrën e Arsenal. Kur po luhet minuta e 73’ e takimit, Crystal Palace ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Arsenalit, shkruan Periskopi. Kësaj radhe, realizator ishte Edouard. Më poshtë mund ta shihni golin e epërsisë për Crystal Palace. /Periskopi/ #ARSCRY #CrystalPalace #PremierLeague Arsenal 1 – [2] Crystal Palace | GOAL! […]

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Pas afro 20 vitesh – konfirmohet rikthimi i serialit “Pasionet e Fshehta”

Angela Martini i thotë të gjitha rreth arrestimit të bashkëshortit: Ja si qëndron e vërteta

Pikëpyetje të mistershme: Diçka seriozisht nuk është në rregull me këngën e re të Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN