Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Milani me tetë mungesa përball Portos, formacionet e mundshme

19 Tetor, 11:39

Real Madrid monitoron sulmuesin Calvert-Lewin

‘Los Blancos’ janë vënë në kërkim të një sulmuesi. Ylli anglez i Everton, Dominic Calvert-Lewin, ka përfunduar në listën e dëshirave të Real Madrid, bën të ditur ‘Calciomercato’. Lojtari i Everton ka shkëlqyer gjatë sezonit të kaluar, duke fituar vend edhe në kombëtaren e Anglisë. Calvert-Lewin thuhet të jetë edhe në targetin e Arsenal, por […]

Arsenal merr një pikë në frymën e fundit, Lacazette heroi

Arsenal ka marrë një pikë me mjaft mund në ndeshjen ndaj Crystal Palace. Skuadra e Mikel Arteta siguroi një pikë falë një barazimi 2:2, në një ndeshje ku ishte në epërsi, e pastaj në disavantazh, shkruan Periskopi. Arsenal e mbylli pjesën e parë me epërsi 1:0, me golin e minutës së tetë që u shënua […]

ZOYA 

Të brendshmet më të rrezikshme për shëndetin

Horoskopi ditor, 19 Tetor 2021

Dashi Do të arrini të tërhiqni vëmendjen e shumë personave antipatikë sot. Duhet të ndihmoni një koleg sepse suksesi i tij do të jetë dhe në avantazhin tuaj. Beqarët nuk duhet të h...

Intervista 

Showbiz 

Pas afro 20 vitesh – konfirmohet rikthimi i serialit “Pasionet e Fshehta”

Angela Martini i thotë të gjitha rreth arrestimit të bashkëshortit: Ja si qëndron e vërteta

Pikëpyetje të mistershme: Diçka seriozisht nuk është në rregull me këngën e re të Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN