Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Lewandowski e Haaland në listën e ngushtë të PSG

17 Tetor, 11:21

Chelsea kishte shansin të nënshkruante me Donnarumman falas, por i besoi Mendyt

Mendy ishte heroi i Chelsea ndaj Berntford dhe portieri është bërë ‘trend’ në rrjetet sociale. Tani, të gjithë po flasin për të. Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano ka konfirmuar se Chelsea kishte mundësinë që të nënshkruante me portierin Donnaruma si lojtar i lirë, por bordi i londinezëve donte t’i besonte portierit Mendy. “Chelsea kishte mundësinë […]

Golden Eagle Ylli-Sigal Prishtina në finale të Superkupës Mbarëkombëtare

Golden Eagle Ylli-Sigal Prishtina do të luajnë në finalen e Superkupës Mbarëkombëtare. Skuadra e Prishtinës në gjysmëfinale mundi Vllazninë e Shkodrës me rezultat 72:80, takim që u zhvillua në Shkodër. Ndërkohë, Ylli mundi Teutën në Durrës me shifrat 71:89. Finalja do të zhvillohet të dielën në Shkodër nga ora 19:00. Ky është edicioni i parë […]

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

Arjola Demiri e tepron me zhveshje, ekspozon më shumë se që duhet

Aktorja e njohur: Jam e lumtur që nëna ime vdiq

Trondit gazetarja shqiptare: Burri më rreh qe 8 vjet

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN