Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

UEFA ndëshkon Anglinë të luajë pa tifozë, por jo ndeshjen me Shqipërinë

18 Tetor, 21:52

Arsenali kalon në epërsi ndaj Crystal Palace

Arsenali ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Crystal Palace, në ndeshjen e fundit të xhiros së tetë në Premierligë. Goli që zhbllokoi ndeshjen u shënua nga Aubameyang. Më poshtë mund ta shihni golin. /Periskopi/

Formacionet zyrtare: Arsenal – Crystal Palace

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Crystal Palace. Arsenal luan në shtëpi kundër skuadrës së Crystal Palace, në ndeshjen e fundit të kësaj xhiroje në Premier League. Gunners synojnë tri pikët ndaj një kundërshtari aspak të lehtë, shkruan Periskopi. Ndeshja mes Arsenal dhe Crystal Palace luhet me fillim nga ora 21:00. Më poshtë […]

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Pas afro 20 vitesh – konfirmohet rikthimi i serialit “Pasionet e Fshehta”

Angela Martini i thotë të gjitha rreth arrestimit të bashkëshortit: Ja si qëndron e vërteta

Pikëpyetje të mistershme: Diçka seriozisht nuk është në rregull me këngën e re të Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN