Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Chelsea kishte shansin të nënshkruante me Donnarumman falas, por i besoi Mendyt

17 Tetor, 10:42

Golden Eagle Ylli-Sigal Prishtina në finale të Superkupës Mbarëkombëtare

Golden Eagle Ylli-Sigal Prishtina do të luajnë në finalen e Superkupës Mbarëkombëtare. Skuadra e Prishtinës në gjysmëfinale mundi Vllazninë e Shkodrës me rezultat 72:80, takim që u zhvillua në Shkodër. Ndërkohë, Ylli mundi Teutën në Durrës me shifrat 71:89. Finalja do të zhvillohet të dielën në Shkodër nga ora 19:00. Ky është edicioni i parë […]

Man Utd nuk do ta shkarkojë Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer duket se megjithatë do ta ketë besimin e bordit të skuadrës së Manchester United. Humbja e mbrëmshme e United ndaj Leicester (4:2) ka zgjuar shumë pakënaqësi te tifozët. Disa nga ta duan edhe ndërrimin e trajnerit. Megjithatë, ‘Athletic’ raporton se puna e Solskjaer te United nuk është në rrezik, transmeton Periskopi. Përkundër […]

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

Arjola Demiri e tepron me zhveshje, ekspozon më shumë se që duhet

Aktorja e njohur: Jam e lumtur që nëna ime vdiq

Trondit gazetarja shqiptare: Burri më rreh qe 8 vjet

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN