A e dini sa fëmijë i ka ‘Tezja Gane’ nga Kafeneja Jonë?

Periskopi.com Showbiz

Rrallë herë flitet për këtë aktore, rrallë herë edhe e shihni si pjesë e mediave rozë të vendit. Ajo është një femër shumë e zonja dhe e dashur për publikun.Jemi mësuar ta shohim në rolin e Tezës Gane, por nuk keni ditur shumë për jetën e saj private, shkruan GazetaBlic.

Ajo në emisionin ‘Talk’, zbuloi se është nënë e tre djemve për të cilët qysh nga fëmijërija ka një kujdes shumë të madh.