A e ka rritur gjoksin Diana Avdiu? (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ish “Miss Universe Kosova”, Diana Avdiu, është pa diskutim një nga vajzat më të bukura, që shkëlqen me sharm dhe sensualitet, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që në moshë fare të re ju fut botës së modës dhe spektaklit, duke u bërë pjesë e emisioneve televizive, sfilatave, sesioneve fotografike, etj.

Diana Avdiu, jo rrallë herë është bërë pjesë edhe e kronikave rozë.

Ndryshe, duket se bukuroshja në fjalë e ka rritur edhe gjoksin