A është ky goli më i bukur që keni parë këtë sezon: Correa i Atl Madridit shënon nga gjysma e fushës

Periskopi.com Sporti

Angel Correa ka realizuar një eurogol ndaj Atletico Madridit.

“Los Rijoblancos” janë duke barayuar ndaj Villarreal me rezultat 1 – 1.

Ishte Correa që mori një top në mesfushë dhe nga gjysma arriti ta dërgoi topin në rrjetë, duke befasuar portierin kundërshtar dhe duke shënuar një nga golat më të bukur të vitit.