A është Zëri fëmijë i qetë, tregon Elita

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja e njohur, Elita Rudi që nga koha kur është bërë nënë, ajo është tërhequr nga jeta publike duke i’u përkushtuar familjes dhe jetës private.

Por ajo shpeshherë në Instagram bashkëbisedon me fansat saj, shkruan Indeksonline.

 

 

Së fundmi ajo u pyet se a është Zëri fëmijë i qetë, por Elita tha se ai është “Shumë energjik”.

Shpërndaje në: