A huqet ky rast bre Raphinha? Shikoni momenentin e 100% për gol të Brazilit ndaj Serbisë

A huqet ky rast bre Raphinha? Shikoni momenentin e 100% për gol të Brazilit ndaj Serbisë

Është duke u zhvilluar takimi mes Brazilit dhe Serbisë, duel ky në kuadër të Botërorit të Katarit.

Rezultati aktual i takimit është 0:0 dhe Kombëtarja e Brazili po tregon se është në nivel më të lartë se ajo e Serbisë, shkruan Periskopi.

Raphinha e kishte një rast ideal për të shënuar gol në minutën e 45, pasi vodhi topin nga mbrojtja e Serbisë, por goditjen e tij e priti portieri.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

Shpërndaje në: