Abdixhiku: Jemi të tronditur nga vrasja në Pejë, ngushëllime familjarëve dhe PDK’së

Periskopi.com Lajme

Me rastin e vrasjes së dyfishtë në Pejë, kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku dërgon ka dërguar telegram ngushëllimi.

“Të gjithë jemi tronditur nga vrasja e dyfishtë që ndodhi sonte në Pejë. U shpreh ngushëllime familjeve Ademaj dhe Kadrijaj si dhe kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, për humbjen e dy zyrtarëve të saj.”, thuhet në njoftim.