Abdixhiku zoton të futet në çdo shtëpi kosovare me program

Periskopi.com Lajme

Kryetari i LDK’së Lumir Abdixhiku ka reaguar pas hapjes së fushatës.

Ai tha se pavarësisht që kjo fushatë është ndryshe nga të tjerat, dhe se takimi me qytetarët nuk do të jetë sy më sy, ekipi i LDK’së po punon që programi i tyre të i shkoj secilit në shtëpi.

“LDK është shtëpia jonë dhe e juaja padallim.”

Postimi

 

Shpërndaje në: