Adelina Tahiri vë në pah format trupore me imazhin e fundit

Periskopi.com Showbiz

Adelina Tahiri ka publikuar një imazh në llogarinë e Instagramit ku ka treguar format trupore.

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të përfolura përsa i përket jetës personale pas martesës me avokatin maqedonas, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku nuk harron të shfaq jetën luksoze që jeton për asnjë moment, por që i pëlqen ti tregoj edhe format trupore thuajse në çdo fotografi.

Adelina kohëve të fundit u përfol se mund të ishte shtatzënë për shkak të disa imazheve që qarkulluan ku barku i këngëtares dukej më i shëndosh se zakonisht.

Por që nuk është shtatzënë, ajo na e dëshmon me veshjet dhe pozat që merr në publikime të Instagramit.

Shpërndaje në: