Adoleshenti padit prostitutën: Arsyeja do ju habisë

Adoleshenti padit prostitutën: Arsyeja do ju habisë

Ai thjesht donte të kalonte një orë qejf, por nuk pati fuqi.

Një 18-vjeçar në Gjermani ka paditur një prostitutë, për shkak se ai kaloi në orgazëm shumë shpejt.

Sipas Bild, adoleshenti kishte rënë dakord me prostitutën 26-vjeçare për të bërë një orë seks.

Por u deshën vetëm dhjetë minuta dhe adoleshenti kaloi në orgazëm me prostitutën rumune.

18-vjeçari i pagoi asaj 160 euro, por thotë se ndjehet i mashtruar.

Ajo tentoi që ta sillte në qejf ‘manualisht’, por adoleshenti ishte ‘fikur’.

Tashmë prokuroria ka nisur një hetim.

Ajo do të vendosë nëse ka pasur ndonjë mashtrim.

Shpërndaje në: