Adoleshenti sulmohet me thikë nga klouni për Halloween (FOTO)

Adoleshenti sulmohet me thikë nga klouni për Halloween (FOTO)

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:10 të së hënës pranë një kafeneje në qendër të qytetit.

16 vjeçari është sulmuar nga një person i cili ishte veshur si kloun.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sulmi ndodhi në një zonë pedonale, ndërsa agresori rreth 30-40 vjeç, tullac, është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

45

Shpërndaje në: