Agim Bahtiri: Do ta shihni se në ditët e ardhshme do të bëhet REVOLUCION

Periskopi.com Lajme

 Agim Bahtiri u pyet edhe për marrëdhëniet e tij me strukturat e Vetëvendosjes në komunën e Mitrovicës.

“Do ta shihni se në ditët e ardhshme do të bëhet revolucion, sa i përket paraqitjes së figurave publike,” – u shpreh dr. Bahtiri.

Ai u pyet veçanërisht edhe për deputetin Armend Muja dhe mbështetjen e tij.

Përgjigja e tij ishte se nuk kishte pasur asnjë fjalë të keqe me deputetin Muja, përcjell Periskopi.

Bahtiri po garon për një mandat të tretë si kryetar Mitrovice.

Shpërndaje në: