Agim Veliu: Nuk do të largohem nga LDK’ja, pavarësisht sjelljes së lidershipit

Periskopi.com Lajme

I ftuar në debat plus, deputeti Agim Veliu ka komentuar qëndrimin e tj karshi LDK’së. Ai tha se është dhe do të mbetet në LDK, pavarësisht sjelljes që ka lidershipi I kësaj partie ndaj tij, përcjell Periskopi

“Jam deh do të jem gjithmonë në LDK, pavarësisht sjelljes së lidershpit actual. Sepse konsideroj që roli I lidershipit kanë role të përkohshme, dhe se LDK është e përhershme”, tha Veliu/PERISKOPI