Agnesa Vuthaj ‘çmend’ me këtë pamje (Foto)

Agnesa Vuthaj ‘çmend’ me këtë pamje (Foto)

Agnesa Vuthaj ka realizuar një fotosession.

Ajo duket seksi teksa ka ekspozuar pjesën e sipërme, shkruan Infokusi.Imazhi që ka shpërndarë ajo është bardhë e zi dhe shfaq ish-missin më tërheqëse se asnjëherë. Për më shumë shikoni foton.

 

Shpërndaje në: