Ahmeti takon banorë nga fshatra të ndryshme të Lipjanit: Mbështetja çdo ditë vetëm po rritet

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Lipjanit, Imri Ahmeti ka vizituar banorët e Gllogovcit, Gumnasellës e dy fshatrave të tjera, duke thënë se ka marrë mbështetje të madhe.

‘’Mbështetja çdo ditë vetëm po rritet.

Banorët e Gllogovcit, Gumnasellës, Bregut të Zi e Varigovcit e duan zhvillimin e fshatrave të tyre, prandaj na mbështesin që t’i vazhdojmë punët dhe projektet e mira.
160✔️../PERISKOPI/

Shpërndaje në: