“Ai më do kështu si jam”, Einxhel flet për raportin që ka me Dj Dagz

Periskopi.com Showbiz

Einxhel Shkira dhe dhe Dj Dagz janë duke shijuar ditët më të bukura pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Ata u njohën brenda shtëpisë së famshme, ndërsa tani shihen gjatë gjithë kohës nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, Dj Dagz ka postuar një fotografi të Einxhel, e cila është ripostuar më pas nga vetë Einxhel, përmes së cilës ka treguar dhe njëherë raportin e shkëlqyer që kanë.

“Ai s’ka filtra në celular! Ai më do kështu si jam dhe më bën foto nga afër!!”, shkruan ajo.