Akordoi penallti kontraverse: Gjyqtari skandalizon me çantën e Interit në aeroport

Periskopi.com Sporti

Një penallti me të cilën Inter barazoi ndeshjen nuk është motivi i vetëm përse Juventus është sulur kundër arbitrit të Superkupës.

Bardhezinjtë dhe tifozët e tyre kanë kontestuar vendimin e Daniele Doverit, por gjërat janë përkeqësuar për arbitrin, që është pikasur në aeroport me cantën e Interit.

Natyrisht, një foto e bërë është bërë virale dhe ka ndezur mërinë e tifozëve të Juventus, që kanë ngritur pyetjen: “Cfarë do të ndodhte nëse canta do të ishte e Juventus”?