Aksident i rëndë në rrugën Carralevë-Shtime, ka persona të shtrirë në rrugë

Periskopi.com Lajme

Një aksident trafiku ka ndodhur rrugën Carralevë-Shtime, ku janë përfshirë dy automjete, një kamionetë dhe një furgon.

Mësohet se në këtë aksident janë lënduar disa persona.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalë njësitet policore të cilat po merren me rastin, si dhe autoambulanca që i ka dërguar në trajtim të mëtejmë në spital të lënduarit.