Aksident në Ferizaj, vetura përfundon jashtë rrugës

Periskopi.com Lajme

Një veturë e tipit “Golf 2” është aksidentuar mëngjesin e sotëm në Ferizaj.

Si pasojë e këtij aksidenti, vetura ka përfunduar jashtë rrugës dhe ka përfunduar në rrugën e trenit.

Nuk është raportuar për të lënduar në këtë rast.

Policia ka bërë thirrje për kujdes në komunikacion për shkak të ngricave.