Aksident në Vlorë, tre të lënduar

Periskopi.com Lajme

Një aksident ka ndodhur në Vlorë ku janë përfshirë tre automjete.

Nga ky aksident kanë mbetur të plagosur tre persona, ku bëhet me dije se nuk ka pasur asnjëri rrezik jete.

Policia dhe zjarrëfikset kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe njëri nga makinat është me impiant gazi.

Shpërndaje në: