Aksident i rëndë në Gjakovë, humb jetën një 39 vjeçar

Aksident i rëndë në Gjakovë, humb jetën një 39 vjeçar

Sipas Policisë të gjitha njësitë relevante të policisë kanë dal në vend të ngjarjes, ku është konstatuar se një automjet udhëtarësh i markës Golf kishte dal  nga rruga duke goditur një shtyllë elektrike druri dhe me pastaj edhe disa drunj tjerë.

Si pasojë e aksidentit ngasësi i automjetit humb jetën dhe dy pasagjer lëndohen.

Mjeku kujdestar konstaton vdekjen e F. P.(1977) ndërsa të lënduar janë: U. D. (1993) dhe N. Gj.(1959).

Shpërndaje në: