Aksident i rëndë në Prishtinë (Foto & Video)

Aksident i rëndë në Prishtinë (Foto & Video)

Shkaktari i këtij aksidenti duket të jetë mos kontrollimi i shpejtësisë, ndërsa ende nuk është bërë e ditur në qoftë se ka të lënduar.

Makina është dëmtuar rëndë, siç shihet edhe përmes fotografisë.

Burime të Periskopi.com bëjnë të ditur se një person është në gjendje të rëndë dhe në vendin e ngjarjes janë dërguar edhe policia kundër krimeve.

Raportohet se te vendi i ngjarjes janë parë tre persona të maskuar.

Shpërndaje në: