Aksident trafiku mes 3 veturave në Prishtinë (FOTO)

Periskopi.com Lajme

Një aksident trafiku mes tri veturave ka ndodhur para pak minutash, në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë, raporton Periskopi.

Lexues të Periskopit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihen dëmet e veturave.

Nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar nga aksidenti.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.