Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë Podujevë në fshatin Lluzhan, në mes dy veturave të cilat kanë përfunduar jashtë rruge.

Një Golf 2 dhe një Turan me targa të huaja janë të përfshira në këtë aksident, në të cilin nuk raportohet për të lënduar. /Indeksonline/

Shpërndaje në: