Aksident trafiku në Skënderaj, shtatë persona të lënduar (Video)

Aksident trafiku në Skënderaj, shtatë persona të lënduar (Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditë së sotme në rrugën Skënderaj – Turiqevc.

Sipas raportimeve të dëshmitarëve, nga kjo përplasje veturash, kanë mbetur 7 persona të lënduar në mesin e tyre dhe një fëmijë 4 vjeçar.

Po ashtu bëhet e ditur që një i lënduar është arritur të shpëtohet i gjallë nga ngecja e tij në makinë dhe është transferuar në QKUK në Prishtinë, transmeton Klan Kosova.

Shpërndaje në: