Aksident zingjiror afër kufirit Kroaci-Serbi, të përfshira veturat e shqiptarëve

Aksident zingjiror afër kufirit Kroaci-Serbi, të përfshira veturat e shqiptarëve

Një aksident zingjiror ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë kufirit Kroaci-Serbi.

Indeksonline raporton se në këtë aksident janë përfshirë pesë vetura me drejtues shqiptarë.

Aksidenti dyshohet të ketë ndodhur për shkak të shpejtësisë dhe pakujdesisë.

Aksidenti në fjalë ka bërë që kolonat të zgjaten me kilometra.

Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar.

 

 

 

Shpërndaje në: